Sportski TV program – nedelja, 23. april 2017.

Sportski TV program – nedelja, 23. april 2017.

07.00 Arenasport 1 Fudbal: Fiorentina – Inter
07.00 Eurosport 2 La Fleš Valon, Belgija
07.25 Sport klub 3 Američki fudbal: Vroclav Panters – Svard Rajders
07.30 N1 Sport klub info
07.40 Sport klub 2 Fudbal: Osasuna – Hihon
07.45 Arenasport 2 Automoto, Argentina, najava
08.00 Arenasport 4 Fudbal: Napredak – Crvena zvezda
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Čelik – Široki Brijeg
08.15 Arenasport 2 Hokej, NHL
08.30 Sport klub 1 Fudbal: Vest Hem – Everton
08.30 Eurosport 2 Svetsko prvenstvo, Šefild, 8.dan
08.30 Eurosport Biciklizam: Valonska strela, Belgija
08.45 SOS SOS vesti
09.00 Arenasport 1 Košarka: Partizan – Vršac
09.05 SOS SOS kolaž
09.20 Sport klub 2 Fudbal: Burnemut – Midlsbro
09.45 Sport klub 3 Na današnji dan
09.50 Eurosport Londonski maraton, prenos
10.00 Arenasport 2 Boks
10.00 Arenasport 4 Clubland
10.00 Sport klub 3 Fudbal: Sporting – Benfika
10.00 Eurosport 2 IAAF Svetsko štafetno prvenstvo, Bahami
10.00 Arenasport 3 Fudbal, pregled Kopa Libertadores
10.00 SOS Treniraj, budi zdrav
10.15 Sport klub 1 Car Fashion
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 Arenasport 4 Fudbal, pregled Kopa Libertadores
10.30 Arenasport 3 FIFA fudbal, emsiija
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.45 Sport klub 1 Pregled Evrolige
11.00 Arenasport 4 Poker
11.00 Eurosport 2 Svetsko prvenstvo, Šefild, 8.dan
11.00 Arenasport 3 Fudbal: Melburn Siti – Pert, direktno
11.00 Arenasport 1 Rukomet. Leven – Koburg
11.05 SOS Puls života
11.10 Sport klub 2 Košarka: Jenisej – Himki, direktno
11.10 Sport klub 1 Španska liga, specijal: Put do Klasika
12.00 Arenasport 4 Fudbal, najava kola italijanske lige
12.00 Arenasport 2 Hokej, NHL
12.00 Sport klub 1 SK studio
12.00 Sport klub 3 Fudbal: Sosijedad – Deportivo, direktno
12.30 Arenasport 4 Fudbal: Sasuolo – Napoli, direktno
12.30 Arenasport 1 Košarka: Huventud – Mandresa, direktno
12.45 RTS 1 Tenis – Fed kup: Srbija – Australija, sportski program
13.00 SOS U orlovskom gnezdu
13.00 Arenasport 3 Fudbal: Napredak – Crvena zvezda
13.00 Sport klub 2 Car Fashion
13.00 RTS 1 Tenis – Fed kup: Srbija – Australija, prenos
13.00 Sport klub 1 Fudbal: Seltik – Rendžers, direktno
13.15 Eurosport Biciklizam: Valonska strela, Belgija
13.30 Sport klub 2 NBA Action
14.00 Arenasport 2 Automoto, Argentina, najava
14.00 HRT 2 Biciklizam
14.00 Eurosport 2 Trka kroz Hrvatsku, 6. etapa
14.00 RTS 2 Magazin Lige šampiona
14.00 Sport klub 3 Moto GP SAD, kvalifikacije
14.00 Sport klub 2 Pregled Evrolige
14.15 Eurosport Biciklizam: Lijež – Bastonj
14.30 Arenasport 1 Fudbal, Liga šampiona, emisija
14.30 Arenasport 4 Clubland
14.30 Arenasport 2 Fudbal, pregled Lige Evrope
14.30 Sport klub 2 ATP Masters Monte Karlo, finale, direktno
14.30 SOS SOS vesti
14.30 RTS 2 Tenis – Monte Karlo, finale, prenos
14.55 Republika Srpska Milan – Empoli
14.55 Sport klub 3 NBA Live
15.00 Arenasport 4 Fudbal: Milan – Empoli, direktno
15.00 Arenasport 1 Fudbal: Lacio – Palermo, direktno
15.00 Arenasport 3 Fudbal: Tuluz – Nica, direktno
15.00 Sport klub 1 Španska liga, specijal
15.00 Arenasport 2 Fudbal: Kjevo – Torino, direktno
15.00 SOS Fudbalski miks
15.15 Sport klub 3 Fudbal: Barnli – Mančester Junajted, direktno
15.30 Eurosport 2 Šalke 04 – Lajpcig
16.00 HRT 2 Gimnastika
16.00 Sport klub 1 Fudbal: Arsenal – Mančester Siti, direktno
16.30 SOS SOS vesti
16.40 Sport klub 2 Moto GP SAD, direktno
16.50 SOS Aforizmi o sportu
17.00 Arenasport 3 Fudbal, Liga šampiona, emisija
17.00 Eurosport Snuker, SP Šefild
17.00 Arenasport 4 Automoto, Argentina, najava
17.00 Sport klub 2 Trans vorld sport
17.00 Arenasport 2 Košarka: Barselona – Unikaha, direktno
17.00 Arenasport 1 Rukomet: Pik Seged – PSŽ, direktno
17.05 SOS U orlovskom gnezdu
17.15 Sport klub 3 SK miks
17.25 Vojvodina 1 Svet oko nas
17.30 Arenasport 3 Fudbal: Sparta – Viktorija Plzen, direktno
17.30 Sport klub 3 Fudbal: Liverpul – Kristal Palas, direktno
17.30 Arenasport 4 Rukomet. Kil – Barselona, direktno
17.55 HRT 2 Košarka: Cibona – Split
17.55 RTS 2 Odbojka: Crvena zvezda – Vojvodina, prenos
18.00 Sport klub 2 Moto GP SAD, trke, direktno
18.00 Sport klub 1 Odbojka (ž), Liga šampiona, finale, direktno
18.00 SOS Treniraj, budi zdrav
18.30 SOS SOS vesti
18.30 Eurosport Biciklizam: Lijež – Bastonj
19.00 Arenasport 1 Fudbal: Radnički – Voždovac,. Direktno
19.00 SOS Sećanja
19.00 Arenasport 2 Košarka: FMP – Mega Leks, direktno
19.00 Sport klub 3 Fudbal: Gimaraeš – Boavista, direktno
19.15 Arenasport 4 Skokovi u vodu
19.30 Eurosport 2 Watts
19.30 Arenasport 3 Fudbal, pregled Lige Evrope
19.45 Eurosport 2 Njujork Siti – Orlando Siti
20.00 Arenasport 3 Fudbal, pregled Lige šampiona
20.00 Eurosport Snuker, SP Šefild
20.45 SOS SOS vesti
20.45 Sport klub 1 Fudbal: Real Madrid – Barselona, direktno
20.45 Arenasport 4 Fudbal: Juventus – Đenova
20.55 Sport klub 3 NBA Live
21.00 Arenasport 2 Boks
21.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola Superlige Srbije
21.00 SOS Futsal – snimak utakmice
21.15 Arenasport 3 Fudbal: Lion – Monako, direktno
21.30 Sport klub 3 Košarka: Oklahoma – Hjuston, direktno
21.30 Arenasport 2 Automoto, Indikar, Alabama, direktno
21.40 Eurosport 2 Vesti
21.45 Eurosport 2 Watts
22.00 Eurosport 2 Los Anđeles Galaksi -Sijetl Saunders
22.00 Arenasport 1 Fudbal, Liga šampiona, emisija
22.15 Sport klub 2 NBA Inside Stuff
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.30 Arenasport 1 FIFA fudbal, emsiija
22.40 Sport klub 1 Vesti
22.45 Sport klub 2 Fudbal: Liverpul – Kristal Palas
22.45 Arenasport 4 Fudbal: Radnički – Voždovac
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 SOS U orlovskom gnezdu
23.10 Sport klub 1 ATP Monte Karlo, finale
23.15 Arenasport 3 Fudbal, argentinska liga, direktno
23.30 Arenasport 1 Rukomet: Kil – Barselona
23.55 Eurosport Vesti
00.05 Eurosport Biciklizam: Lijež – Bastonj
00.10 HRT 2 Biciklizam
00.15 Sport klub 3 Fudbal: PSV – Ajaks
00.35 Sport klub 2 Fudbal: Real Madrid – Barselona
00.45 SOS SOS vesti
01.00 SOS Noćni program
01.00 Sport klub 1 Fudbal: Liverpul – Kristal Palas
01.30 RTS 1 Tenis – Fed kup: Srbija – Australija, r.
01.30 Eurosport Snuker, SP Šefild
02.00 Sport klub 3 Odbojka (ž): Liga šampiona, finale
02.10 RTS 2 Tenis – Monte Karlo, finale, r.
02.25 Sport klub 2 Fudbal: Barnli – Mančester Junajted
02.45 Sport klub 1 Moto GP SAD, trke
03.45 Sport klub 3 Fudbal: Arsenal – Mančester Siti
04.15 Sport klub 2 Fudbal: Sosijedad – Deportivo
05.30 Sport klub 3 Ragbi: Pariz – Bat

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Be the first to comment

Ostavite komentar